Skip to main content

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Krośnie już po raz dziewiąty ogłasza i realizuje akcję pod hasłem "Pomóż dzieciom pzetrwać zimę". Bez wątpienia można powiedzieć, że działanie to wpisało się już w pocztenaszych zadań pomocowanych na trwałe, stało sę pewną tradycją, którą kultywyjemy od lat. Na podstawie tego czasu przekonaliśmy się, że akcja ta jest poprostu potrzebna mieszkańcom naszego miasta, że ciągle są wśród nas rodziny, a przedewszystkim dzieci- bo do nich adreswane są te gesty- które potrzebują wsparcia w tym ciężkim przecież okresie zimowym.

Dary przekazywane odruchem serca przez mieszkańców naszego miasta zbieramy od 27 listopada do końca grudnia bieżącego roku, za wyjątkiem dni świątecznych i sobót, od godziny 8.00 do 16.00, w siedzibie naszego Ośrodka, tj. przy ul. Piastowskiej 58.
Oczekujemy na dary w postaci ciepłej odzieży i obuwia -nie koniecznie mają to być przedmioty nowe, bo przecież w naszych domach z pewnością znaduje się wiele używanych, zbędnych przedmiotów tego typu, będących w dobrym stanie, z których ktoś inny może zrobić korzystny użytek. Mogą to być także atrybuty szkolne, zabawki, środki czystości i artykuły spożywcze – w tym słodycze – ale te naturalnie o długotrwałym terminie spożycia.
Wszystkim, którzy zechcą przyłączyć się do naszej akcji serdecznie dziękujemy